Блог спільноти вчителів і науковців, які використовують інтерактивні моделювання (симуляції) в рамках теми ІІТЗН НАПН України
середа
Вбудоване моделювання для прикладу
Особливості викладання в 10 школі
Працюю вчителем фізики 32 роки.За ці роки змінилось багато чого- і відношення до предмета, і до вчителя,і до учня.Сучасний учень володіє компютером,потрібно зацікавити його працювати в галузі фізики.Кабінет фізики облаштований старим ,але необхідним обладнанням. Це дає можливість в повному обсязі проводити наочні демонстрації,лабораторні роботи та практикум.Є в кабінеті старенький компютер та бібліотека електронних наочностей для всіх класів. Цього явно недостатньо.Тому починаю залучати учнів до участі у шкільному навчальному експериментіна основі Інтернет орієнтованих технологій. В квітні планую провести урок з учнями 11 класу по темі "Радіоактивність та ядерні реакції "з використанням симуляції альфа випромінювання. Дуже хочеться отримати відповіді на поставлені питання та враження від роботи з симуляціями PHET від учнів, можливо від їх батьків.
Фастівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №7
Фізика посідає особливе місце серед шкільних дисциплін: вона – фундамент
природничої науки та науково-технічного прогресу, найважливіше джерело знань
про навколишній світ, а також один із компонентів людської культури.
Фізика сьогодні стала не лише теоретичною основою сучасної
техніки, але й її невід’ємною частиною. Фізика - це наше життя. Саме тому намагаюся захопити учнів своїм предметом, хоч для більшості він складний. Основою вивчення фізики є експеримент. На уроках фізики використовую наочні демонстрації, комп'ютерні програми. У цьому навчальному році почала використовувати програму симуляцій PHET. Вона допомагає дітям зрозуміти і дослідити фізичні явища та процеси. Інформаційно-комп'ютерні технології - це досить потужні механізми, які мають багато можливостей. Але вони не заміняють вчителя, а можуть бути тільки інструментом у його руках.
Вивчення фізики не обмежується одним уроком.
Для учнів проводяться консультації, працює фізичний гурток, відбуваються конкурси,
виставки, предметні тижні.
Позакласна робота пробуджує пізнавальний потенціал в учнях, викликає бажання самостійно шукати істину.
Сайт школи: www.fastivschool7.at.ua
Електронна адреса: sf_7@ukr.net
Семінар 6
Сьогодні ми знову зібралися в гостинній першій школі для роботи з з нашими блогами і обговорити свій досвід з використання ситмуляцій сайту Phet.
МИ будемо в наші блоги пробувати вбудовувати симуляції з сайту так, щоб вони працювали прямо з блогу.
Результати нашої роботи дивіться в наших блогах.
МИ будемо в наші блоги пробувати вбудовувати симуляції з сайту так, щоб вони працювали прямо з блогу.
Результати нашої роботи дивіться в наших блогах.
НАвчальний семінар 5
Сьогодні ми збираємосся знову. Цьоого разу ми присвячуємо своє заняття роботі в блогах. Створюємо власний гугл- акаунт і свої власні блоги для роботи з учнями. Ну, мережо, тримайся!! МИ - на шляху до успіхів!
Обговорюємо досвід і приклади використання інтераактивних симуляцій в своїх класах.
Обговорюємо досвід і приклади використання інтераактивних симуляцій в своїх класах.
Фастівський ліцей - інтернат
Я, Науменко Оксана Вікторівна, вчитель фізики в Фастівському ліцеї - інтернаті. Викладання в нашому ліцеї проходить по двох напрямках: профільний і стандарт. Поглиблене вивчення фізики полягає в тому, що діти не лише витрачають багато часу на розв'язування задач, але і закріпити свої навички на практиці. На уроках фізики використовується не лише наочні демонстрації, але і комп'ютерні програми. Зокрема програма симуляторів PHET.
це наш сайт
це наш сайт
Семінар 4.
.jpg)
.jpg)
Підписатися на:
Дописи (Atom)